Regulamin
obowiązuje od 19.01.2018

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Szymon Ziemba i/lub podmioty współpracujące, podanych danych osobowych w celu przedstawienia oferty finansowej przez administratora danych oraz w celach marketingowych administratora, jak również na przekazanie podanych w rozmowie danych osobowych: instytucjom finansowym i ubezpieczeniowym, w celu przedstawienia przez nich oferty. Administratorem danych osobowych jest Szymon Ziemba i/lub podmioty współpracujące, a przetwarzanie danych osobowych będzie miało miejsce zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Informujemy ponadto, iż posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także zwrócenia się z żądaniem usunięcia podanych danych osobowych przez administratora danych. Zbierane dane będą przetwarzane, wyłącznie w celach podanych powyżej. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest całkowicie dobrowolne.

2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Szymon Ziemba i/lub podmiotów współpracujących informacji handlowej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej.

3. Wyrażam zgodę na używanie przez Szymon Ziemba i/lub podmioty współpracujące urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne.